logo

Спецпропозиції

http://villastanislavskyi.com.ua/wp-content/uploads/2016/02/DSC_0872.jpg

Для щойно одружених

Наш готель цінує його Величність Кохання та всім кого опанували пута Гіменея робить приємний дарунок – Три незабутні дні у Львові.
Щойно одружені проживають три доби у Вілла Станіславський оплачуючи вартість лише 2 діб, а також трансфер до готелю в день приїзду.
Що потрібно зробити ?
Вподобати сторінку Вілла Станіславський у мережі Фейсбук, написати нам на електронну скриньку повідомлення вказавши дату заїзду та основні дані. Адміністратор готелю бронює номер, а ми розпочнемо готуватися до зустрічі з Вами!

*щойно одружені – 1 місяць з дати одруження. Поширюється на категорію номерів Напівлюкс. Програма не діє в період новорічних та різдвяних свят, мегазаходів культурно-економічного плану у Львові.

http://villastanislavskyi.com.ua/wp-content/uploads/2016/02/family1-21-1422x685.jpg

Ми леліємо родинні цінності, адже без родини немає щастя для людини. Тому наш готель подбав про сімейний відпочинок. У спеціально створеному номері з двох кімнат дорослі і діти почуватимуться комфортно та незалежно. Батьки платять лише за себе, а діти (до 16 років) живуть безкоштовно!
Що потрібно зробити?
Вподобати сторінку Вілла Станіславський у мережі Фейсбук, написати нам на електронну скриньку повідомлення вказавши дату заїзду та основні дані. Адміністратор готелю бронює номер, а ми розпочнемо готуватися до зустрічі з Вами!

Програма не діє в період новорічних та різдвяних свят, мегазаходів культурно-економічного плану у Львові.

http://villastanislavskyi.com.ua/wp-content/uploads/2016/02/couple-730.jpg

По справжньому молоді

Ми поважаємо людей третього віку. Це наш проект для людей пенсійного віку. Ми хочемо подякувати батькам за невтомну працю впродовж життя. Готель надає 20% знижки на всі категорії номерів протягом 4 днів тижня (з понеділка по четвер).
Що потрібно зробити ?
Вподобати сторінку Вілла Станіславський у мережі Фейсбук, написати нам на електронну скриньку повідомлення вказавши дату заїзду, категорію номеру та основні дані. Адміністратор готелю бронює номер, а ми розпочнемо готуватися до зустрічі з Вами! Поширюється на всі категорії номерів.

Програма не діє в період новорічних та різдвяних свят, мегазаходів культурно-економічного плану у Львові.

http://villastanislavskyi.com.ua/wp-content/uploads/2016/02/business-travel-hotel.jpg

Для титанів Праці

Наш готель у захваті від людей які понад усе люблять працювати, людей служби та бізнесу. Ми дбаємо про комфортні та вигідні умови перебування і даруємо (“безвоздмезно”) кожну шосту добу перебування у нашому готелі.
Що потрібно зробити ?
Вподобати сторінку Вілла Станіславський у мережі Фейсбук, написати нам на електронну скриньку повідомлення вказавши дату заїзду, категорію номеру та основні дані. Адміністратор готелю бронює номер, а ми розпочнемо готуватися до зустрічі з Вами!

*титани праці – особи які приїжджають до Львова з службовою та бізнесовою метою. Поширюється на всі категорії номерів. Програма не діє в період новорічних та різдвяних свят, мегазаходів культурно-економічного плану у Львові.

image