logo

Villa Stanislavskyi

crown

Комфортний готель з родинною атмосферою та
аристократичним характером.

Запрошуємо до готелю!


Готель «Вілла Станіславський» розташований на вулиці генерала Мирона Тарнавського. Вулиця була закладена у 1907 році.

Ми пишаємося своїм місцерозташуванням на одній з найоригінальніших та найромантичніших вулиць Львова. Кожна кам’яниця нашої вулиці це окрема історія та легенда, адже 42 будинки є пам’ятками архітектури, історії та культури місцевого значення.   Наш готель розмістився у кам’яниці під номером 75, яку було побудовано у 1911 році. Сьогодні це вілла де панує родинна атмосфера та аристократичний характер.

Готель вирізняється вишуканим оформленням у стилі золотої доби Австро-Угорської імперії. Кожен із 7 номерів оформлений у стилі окремих королівств Австро-Угорської імперії XIX століття.

Досконало обладнані королівські номери (double) дозволять Вам відпочити та вирішити необхідні ділові справи. Номери оздоблені деревиною та натуральним мармуром.

Для зручного та комфортного проживання у нашому готелі – індивідуальний клімат-контроль, телебачення, безкоштовний Wi-Fi інтернет, міні-бар, паркінг.

Для вашого оздоровлення працює фінська сауна. Ваше дозвілля Ви можете провести за грою в шахи чи почитати книги в бібліотеці.

Ми пропагуємо родинні та сімейні цінності, тому ми створили затишний сімейний номер для батьків та дітей. До послуг гостей Вілли працює лаундж-бар.

Готель розташований за 5 км від Львівського залізничного вокзалу, 8 км від Аеропорту Львів та 25 хвилин пішої ходи до серця Львова – площі Ринок. Ми чекаємо Вас!

Адреса

м. Львів,
вул. Генерала Тарнавського, 75

Телефони:

+38 (032) 275 25 05

+38 (097) 156 18 20

+38 (050) 223 97 23

villa.stanislavskyi@gmail.com

skype to add!

image