logo

Наші номери

http://villastanislavskyi.com.ua/wp-content/uploads/2015/11/galich.png

Королівство Галичини та Володимірії (Стандарт)

Затишний та світлий номер з домашньою атмосферою створено у стилі королівства Галичини та Володимирії часів Австро-Угорської імперії ХІХ століття. Кімната знаходиться на третьому поверсі готелю у мансарді. Номер з широким ліжком, телевізором з плоским екраном, міні-баром забезпечить відпочинок від буденних справ.

http://villastanislavskyi.com.ua/wp-content/uploads/2015/11/silezia.png

Герцогство Сілезія (Покращений Стандарт)

Аристократичний номер класу суперіор створено у стилі герцогства Сілезія часів Австро-Угорської імперії ХІХ століття. Розташований на першому поверсі готелю. Досконало обладнаний ексклюзивними дерев’яними меблями, великим та зручним двоспальним ліжком, робочою зоною з письмовим столом, телевізором з плоским екраном, сейфом, міні-баром.

http://villastanislavskyi.com.ua/wp-content/uploads/2015/11/moravia.png

Маркграфство Моравія (Покращений стандарт)

Надзвичайно комфортний та елегантний номер класу суперіор створений у стилі маркграфства Моравія часів Австро-Угорської імперії ХІХ століття. Кімната розташована на другому поверсі готелю. У номері є балкон з виглядом на найбільш романтичну вулицю Львова. Номер обладнаний вишуканими дерев’яними меблями, широким двоспальним ліжком та робочою зоною з письмовим столом, міні-бар, сейфом.

http://villastanislavskyi.com.ua/wp-content/uploads/2015/11/tirol.gif

Графство Тіроль (Покращений стандарт)

Унікальну атмосферу гірського графства Тіроль часів Австро-Угорської імперії ХІХ століття пропонує номер класу суперіор. Кімната знаходиться на третьому поверсі готелю у мансарді. Номер обладнаний вишуканими меблями з натурального дерева, широким двоспальним ліжком та письмовим столом, міні-баром. У ванній кімнаті оздобленій натуральним мармуром є душова кабіна, туалет, фен та набори готельної косметики.

http://villastanislavskyi.com.ua/wp-content/uploads/2015/11/ugorchina.png

Королівство Угорщина (Напівлюкс)

По-королівськи просторий та комфортний напівлюкс з вишуканим інтер’єром у стилі Угорського королівства часів Австро-Угорської імперії ХІХ століття. Розташований на другому поверсі готелю. Кімната візуально розділена на відпочинкову частину з широким двоспальним ліжком та ділову – із зручною софою та письмовим столом.

http://villastanislavskyi.com.ua/wp-content/uploads/2015/11/bogemia.png

Королівство Богемія (Напівлюкс)

Бездоганний, просторий, богемний напівлюкс, у якому відтворено стиль королівства Богемія часів Австро-Угорської імперії ХІХ століття. Кімната розташована на другому поверсі готелю, з балконом, який виходить на найромантичнішу вулицю Львова. Світлий номер із аристократичними меблями з натурального дерева, королівським двоспальним ліжком, відпочинковою та робочою зоною, великим телевізором з функцією SMART, міні-баром та сейфом з електронним замком.

http://villastanislavskyi.com.ua/wp-content/uploads/2015/11/gradishka.png

Графство Горіца та Градішка (Сімейний)

Особливий номер з вишуканим інтер’єром у стилі графства Горіца і Градішка часів Австро-Угорської імперії ХІХ століття ідеально підійде для сімейного відпочинку чи компанії близьких друзів. Це затишний, аристократичний двокімнатний номер на третьому поверсі з мансардними вікнами.

image